| Laser Channel | 64CH |
|---|---|
| Output Speed | 16PPH |
| Max.Plate Size | 1470X1180(mm) |
| Resolution | 2400dpi Or 1200dpi Optional |
| Plate Loading And Unloading | Automatic Loading And Unloading |
| Max.Plate Size | 280-1250mm |
|---|---|
| Developing Capacity | 58L,70L |
| Condition | New |
| Machine Size | 1500x1400x1100mm |
| Net Weight | 350KGS |
| Min Width | 280mm In Width |
|---|---|
| Plate Thickness | 0.15-0.4mm |
| Processing Speed | Adjustable, 400-1000 Mm/miniute |
| Temperature | 10-45 Degree |
| Automatic Level | High Automatic |
| Speed | 22 Pph |
|---|---|
| Laser System | 32 Diodes |
| Laser Wavelength | 400-410nm |
| Max Plate Size | 800mm*660mm |
| Min. Plate Size | 400mm*300mm |
| Main Component | Sodium Gluconate |
|---|---|
| HS Code | 37079090 |
| Packing | 500ml Per Plastic Bottle, 36 Bottles Per Pallet |
| Application | Alcohol Free News Fount For Offset Printing |
| Replenishment | 120ML/SQM |
| Main Component | Sodium Gluconate |
|---|---|
| HS Code | 37079090 |
| Packing | 500ml Per Plastic Bottle, 36 Bottles Per Pallet |
| Application | Alcohol Free News Fount For Offset Printing |
| Replenishment | 120ML/SQM |
| Weight | 300 G |
|---|---|
| Sensor | CMOS 1.3MB Colour |
| Momory Card | 4 GB |
| Story | 16 GB |
| Maganification | 5X To 200X For 17 Inches Monitor |
| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |
| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |
| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |