| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |
| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |
| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |
| Touch Screem | Android OS With HD 720 |
|---|---|
| Dimension | 180*70*55 |
| Image Format | BMP |
| Measuring Time | 1 Second |
| Net Weight | 300 G |
| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |
| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |
| Sensor | CMOS 1.3 Megapixel |
|---|---|
| Light | White Light LTD*8pcs |
| Digital Zoom | 2 |
| Image Size | 1280*720 |
| Battery Capability | 3200mAh |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Type | CTP Plate Making Machine |
| Usage | Offset Printing |
| Tranport Package | Wooden Case |
| Trademark | EcooGraphix |
| Product Name | EcooGraphix Thermal CTP Head Replacement And Repair Value-added Service |
|---|---|
| Warranty | 1 Year (for The Same Problem) |
| Transport Package | Standard Exporting Wooden Box |
| Usage | Offset Printing |
| Type | CTP Plate Making Machine |
| Product Name | Large Size Plate Making Machine |
|---|---|
| Output Speed | 16 Pph; 470mm X 1180mm / 2400dpi |
| Imaging System | 64 Channel |
| Plate Thickness | 0.15mm-0.40mm Or 0.25mm-0.4mm ( Alternative) |
| Resolution | 2400dpi |