| Laser Channels | 48CH |
|---|---|
| Output Speed | 22pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Plate Loading And Unloading | Semi-automatic ,manual |
| Net Weight | 900KGS |
| Laser Channels | 48CH |
|---|---|
| Output Speed | 22pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Plate Loading And Unloading | Semi-automatic ,manual |
| Net Weight | 900KGS |
| Max.Plate Size | 280-1550mm |
|---|---|
| Condition | New |
| Machine Size | 1500x1400x1100mm |
| Net Weight | 350KGS |
| Power Supply | 220V |
| Machine Type | CTP Machine |
|---|---|
| Plate Sensitivity | 120mj/square Centimeters |
| Throughout | 25plates/hour, 800 X 660mm, 2400dpi |
| Plate Sizes | Max. 800mm X 660mm, Min. 270mm X 270mm |
| Repeatability | 0.01mm |
| Exposing System | Optical Fiber |
|---|---|
| Output Speed | 22PPH |
| Max.Plate Size | 1680X1350(mm) |
| Resolution | 2400dpi Or 2540dpi Optional |
| Plate Loading And Unloading | Automatic |
| Laser Channels | 28CH |
|---|---|
| Output Speed | 16pph |
| Max.Plate Size | 800X690(mm),Min.:400x300(mm) |
| Plate Loading And Unloading | Manual,semi-automatic |
| Net Weight | 800KGS |
| Image Laser Diodes | 128CH |
|---|---|
| Resolution | 2400dpi,1200dpi Optional |
| Output Speed | 44Plates Per Hour |
| Max.Plate Size | 1163*940mm |
| Plate Type | 405nm Positive CTCP Plate Or High Sensitive PS Plate |
| Max.Plate Size | 280-1500mm |
|---|---|
| Developing Capacity | 72L,58L,46L |
| Condition | New |
| Machine Size | 1500x1400x1100mm |
| Net Weight | 350KGS |
| Laser Channels | 32CH,48CH,64CH,128CH |
|---|---|
| Output Speed | 16pph,22pph,28pph |
| Max.Plate Size | 800X690(mm) |
| Condition | New Or Used Available |
| Resolution | 2400dpi,1200dpi Optional |
| Laser Channels | 32CH,48CH,64CH,128CH |
|---|---|
| Output Speed | 16pph,22pph,28pph |
| Max.Plate Size | 800X690(mm) |
| Condition | New Or Used Available |
| Resolution | 2400dpi,1200dpi Optional |