| Packing | 20kg/Plastic Bucket |
|---|---|
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| HS Code | 321519 |
| Laser Channels | 256CH |
|---|---|
| Output Speed | 48pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Plate Loading And Unloading | Semi-automatic ,manual |
| Net Weight | 900KGS |
| Name | Sheetfed Offset Printing Ink |
|---|---|
| Packing | 5.0kg/barrel |
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| Name | Sheetfed Offset Printing Ink |
|---|---|
| Packing | 5.0kg/barrel |
| Main Component | Pigment,resin |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| Name | Sheetfed Offset Printing Ink |
|---|---|
| Packing | 5.0kg/barrel |
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| Packing | 20kg/Plastic Bucket |
|---|---|
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| HS Code | 321519 |
| Laser Channels | 48CH |
|---|---|
| Output Speed | 28pph |
| Max.Plate Size | 800X660(mm),Min.:260x300(mm) |
| Plate Loading And Unloading | Manual |
| Net Weight | 800KGS |
| Laser Channel | 256CH |
|---|---|
| Output Speed | 25pph |
| Repeatablity | Repeatablity |
| Resolution | 2400dpi |
| Max Plate Sizes | 800mm X 690mm |
| Product Name | Large Size Plate Making Machine |
|---|---|
| Output Speed | 16 Pph; 470mm X 1180mm / 2400dpi |
| Imaging System | 64 Channel |
| Plate Thickness | 0.15mm-0.40mm Or 0.25mm-0.4mm ( Alternative) |
| Resolution | 2400dpi |
| Laser Channels | 32CH |
|---|---|
| Output Speed | 16pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Plate Loading And Unloading | Semi-automatic ,manual |
| Net Weight | 900KGS |