| Laser Channels | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Output Speed | 16pph,22pph,28pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Plate Loading And Unloading | Semi-automatic ,manual |
| Net Weight | 900KGS |
| Resolution | 2400 Dpi |
|---|---|
| Laser System | 48 Diodes |
| Laser Wavelength | 400-410nm |
| Max Plate Size | 1130mm*920mm |
| Min. Plate Size | 400mm*300mm |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Classification | External Drum |
| Light Source | Semiconductor Laser |
| Resolution | 2400dpi |
| Trademark | EcooGraphix |
| Machine Condition | New |
|---|---|
| Image Laser Diodes | 64CH,48CH,32CH |
| Resolution | 2400dpi,1200dpi Optional |
| Output Speed | 28Plates Per Hour |
| Max.Plate Size | 1163*940mm |
| Replenishment | 120ML/SQM |
|---|---|
| Main Component | Sodium Gluconate |
| HS Code | 37079090 |
| Static | 60ML/Hour |
| Packing | 20L Per Plastic Bottle |
| Laser Channels | 48CH |
|---|---|
| Output Speed | 28pph |
| Max.Plate Size | 800X660(mm),Min.:260x300(mm) |
| Plate Loading And Unloading | Manual |
| Net Weight | 800KGS |
| Laser Channels | 64CH |
|---|---|
| Output Speed | 28pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Condition | New Or Used Available |
| Resolution | 2400dpi |
| HS Code | 37079090 |
|---|---|
| Application | Positive Thermal CTCP Plate Developer |
| Main Component | Sodium Gluconate |
| Replenishment | 120ML/SQM |
| Static | 60ML/Hour |
| Main Component | Sodium Gluconate |
|---|---|
| HS Code | 37079090 |
| Packing | 500ml Per Plastic Bottle, 36 Bottles Per Pallet |
| Application | Alcohol Free News Fount For Offset Printing |
| Replenishment | 120ML/SQM |
| Laser Channels | 64CH |
|---|---|
| Output Speed | 28pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Condition | New Or Used Available |
| Resolution | 2400dpi |