| Name | Sheetfed Offset Printing Inks |
|---|---|
| Feature | Fast Drying |
| Packing | 2.5kg/tin |
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Name | Sheetfed Offset Printing Ink |
|---|---|
| Packing | 2.5kg/tin |
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| Packing | 2.5kg/tin |
|---|---|
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| HS Code | 321519 |
| Packing | 2.5kg/tin |
|---|---|
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| One 20' Container Loading | 10T |
| Max Machine | 5500 S/h |
|---|---|
| Max Pressure | 120x104 N |
| Max Sheet | 790mm*560mm |
| Min Sheet Size | 310mm*210mm |
| Mix Stamping Size | 760mm*525mm |
| Max Machine Speed | 210m/min |
|---|---|
| Max.Unwinding Width | 1400mm |
| Application | ECG Paper Roll,ATM Paper Roll,cash Register Paper Roll |
| Max. Load Capacity | 3ton |
| Weight | 4000KGS |
| Name | Sheetfed Offset Printing Ink |
|---|---|
| Packing | 2.5kg/tin |
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| Name | Sheetfed Offset Printing Ink |
|---|---|
| Packing | 2.5kg/tin |
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| Name | Sheetfed Offset Printing Ink |
|---|---|
| Packing | 2.5kg/tin |
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |
| Name | Sheetfed Offset Printing Ink |
|---|---|
| Packing | 2.5kg/tin |
| Main Component | Pigment |
| One Set Colors | Cyan,Megenta,Yellow,Black |
| Certificates | ISO,ROHS,REACH,ASTM,CPSIA,SGS |