| Classification | Digital Inkjet Printer |
|---|---|
| Printhead Quantity | 2 Pieces |
| Feeding Width | 2500mm |
| Printing Resolution | ≥ 180*300dpi |
| Printhead Model | Ricoh Gen5 |
| Classification | Digita Label Printer |
|---|---|
| Print Speed | Up To 9.14 M/min |
| Printer Type | LED Dry Toner Label Press |
| Ink Type | Dry Toner (C M Y K Four Color) |
| Print Quality | 600×1200dpi |
| Classification | Waste Liquid Processor |
|---|---|
| Power Supply | 380V 50Hz |
| Total Power | 4.5kw |
| Processing Capacity | 5L/hour |
| Machine Size | 1450*1080*1850mm |
| Machine Classification | Waste Liquor Processor |
|---|---|
| Power Supply | 380V 50Hz |
| Total Power | 4.5kw |
| Processing Capacity | 5L/hour |
| Weight | 260kg |
| Classification | Waste Liquor Processor |
|---|---|
| Power Supply | 380V 50Hz |
| Total Power | 4.5kw |
| Processing Capacity | 5L/Hour |
| Weight | 260kg |
| Machine Type | Paper Jogger |
|---|---|
| Table Length(mm/in)(Y) | 1150/45.28 |
| Width Of Machine(mm/in)(B) | 1550/61.02 |
| Length Of Machine(mm/in)(A) | 1290/50.79 |
| Height Of Machine(mm/in) | 1875/73.82 |
| Machine Type | Paper Unloader |
|---|---|
| Max. Height Of Ream | 1650 Mm |
| Min. Height Of Ream | 40 Mm |
| Max. Pile Height | 1270 Mm |
| Max. Load Weight | 200(440) Kg|/Ibs |
| Type | Die Cutter |
|---|---|
| Cutting Size | 1300x1600mm |
| Speed | 0 - 1200 Mm/s |
| Cutting Thickness | <= 50mm(Customize According To Different Materials) |
| Repeat Precision | <= 0.01mm |
| Classification | Digita Label Printer |
|---|---|
| Print Speed | Up To 9.14 M/Min |
| Printer Type | LED Dry Toner Label Press |
| Ink Type | Dry Toner (C M Y K Four Color) |
| Print Quality | 600X1200dpi |
| Machine Classification | Flatbed Digital Cutter |
|---|---|
| Speed | 0-1200 Mm/s |
| Cutting Size | 1300*1600mm |
| Cutting Thickness | ≤ 50mm(Customize According To Different Materials) |
| Repeat Precision | ≤ 0.01mm |